Serwis rowerowy Łódź

Szukasz sprawdzonego serwisu rowerowego, który profesjonalnie i szybko naprawi zepsuty rower, czy usunie usterkę na którą zwyczajnie nie masz czasu? Dojeżdżasz do pracy a Twój rower wymaga przeglądu? Potrzebujesz sprawnego zawieszenia w rowerze zjazdowym?

Pamiętaj że jazda na rowerze to przede wszystkim sport na świeżym powietrzu i aktywny sposób na spędzanie wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi.  Dokonaj przeglądu lub ewentualnej naprawy swoich dwóch kółek w najlepszym serwisie rowerowym w Łodzi!

Oddaj swój jednoślad do profesjonalnego serwisy w Łodzi, który znajduje się w sklepie rowerowym Bikemia Łódź przy ul. Wydawniczej 1/3.

Jak działa serwis rowerowy w Łodzi?

Nasz serwis rowerowy przyjmuje rowery do remontu, naprawy, przeglądów czy regulacji w godzinach otwarcia salonu rowerowego Bikemia. Informacje o terminie napraw można po kontakcie z salonem Bikemia Łódź. Albo umówić swoją wizytę za pomocą aplikacji, z której korzystają najlepsze serwisy rowerowe w Polsce, link poniżej:

https://bikeserviceapp.pl/

Usługi jakie oferuje serwis rowerowy bikemia Łódź?

Serwisanci pracujący w serwisie w Łodzi dzięki swoim długoletnim doświadczenia i szkoleniom które odbywają, kształcąc i zdobywając kolejne doświadczenia i zdolności w wykonywaniu swoich usług na najwyższym poziomie w profesjonalny sposób. Zakres ich usług i napraw jest bardzo szeroki i bogaty.

Bez problemu poradzą sobie z:

- regulacją hamulców

- regulacją przerzutek

- wymianą szprych w kołach i ich centrowaniu

- wymianie dętki czy opony

- wymianie łańcucha, kasety czy mechanizmu korbowego

- montaż części rowerowych takich jak siodło, pedały, klocków hamulcowych

- montaż akcesoria rowerowe takie jak licznik rowerowy, błotnik, bagażnik czy oświetlenia rowerowego

To co wyróżnia nasz serwis rowerowy w Łodzi to:

- regeneracja i naprawa amortyzatorów powietrznych i olejowych

- tworzenia systemów bezdętkowych

- wymiana łożysk maszynowych w wahaczach zawieszenia

- profesjonalne mycie napędu rowerowego

- wymiana łożysk maszynowych w kołach rowerowych

- wycena powypadkowa dla firm ubezpieczeniowych

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmu, nasz serwis rowerowy Łódź jest otwarty dla każdego kolarza, kochającego jazdę na dwóch kółkach. Zapraszamy!!!