Buty MAVIC COSMIC PRO II Black

749,00 zł

Dostępny

Więcej informacji

 

RodzajUni
Opis

 

Zaktualizowany Cosmic Pro, zaprojektowany tak, aby połączyć czystą wydajność z całodziennym komfortem, udowadnia, że mocne, lekkie buty wspinaczkowe nadal zapewniają komfort stóp podczas najdłuższych i najtrudniejszych przejażdżek. Równoważy niesamowitą efektywność pedałowania z miękkim wsparciem i mikro regulacją.
Zaczyna się od doskonałego dopasowania: nowe, bardziej pojemne pudełko na palce oferuje więcej miejsca na rozłożenie palców u stóp, a język Endofit otula stopę, zapewniając idealne dopasowanie. Oznacza to również, że język nie może się poruszać w bucie, więc nie przesuwa się na boki podczas wspinaczki. System dopasowania IPA BOA® System dopasowania można regulować w krokach co 1 mm, dzięki czemu możesz znaleźć idealne dopasowanie do stopy. A laserowo wycięta, wentylowana cholewka reguluje temperaturę stopy.
Aby uzyskać wyjątkową wydajność, ultra sztywna podeszwa z włókna węglowego napędza całą moc na pedały. A boczna i środkowa rama z TPU utrzymuje stopę bezpiecznie we wszystkich pozycjach, dodatkowo zwiększając wydajność.
Doskonałe dopasowanie i regulacja:
System BOA® Fit IP1 oferuje obsesyjną regulację z przyrostem co 1 mm oraz szybki i łatwy system zwalniania.
Miękka syntetyczna cholewka z mikrofibry zapewnia optymalne dopasowanie i wentylację. Strategicznie rozmieszczone wycięte laserowo otwory dla przepływu powietrza.
Język Endofit przytula stopę dla maksymalnego komfortu
Maksymalna moc pedałów:
Podeszwa zewnętrzna Carbon Carbon wprawia całą moc w pedały z optymalną sztywnością.
Indeks transferu energii: 80
Rama energetyczna zapewnia bezpieczną stabilność stopy we wszystkich pozycjach.

Dane techniczne:
Gumowe podkładki
Technologia:
Energy Carbon Outsole: super lekka, sztywna i cienka podeszwa z węgla
Język EndofitTM: Wewnętrzny rękaw zaprojektowany tak, aby ściśle przylegał do stopy w kluczowych miejscach dla maksymalnego komfortu
OrthoLite @: Wysokiej jakości wkładka zaprojektowana w celu przedłużenia komfortu użytkowania i zmniejszenia wibracji
BOA @ Fit System IPl: IPl ma funkcję przyrostowej regulacji], gdy tarcza jest naprężona, oraz interfejs szybkiego zwalniania. IPl otruje również system lustrzany dla obrotu lewego i prawego pokrętła w tym samym lub przeciwnym kierunku, w zależności od miejsca montażu

Długość wkładki: 43 1/3- 27,5

Podobne produkty