Buty rowerowe SHIMANO SH-ET500W Blue

349,00 zł

dostępny

Więcej informacji

 

RodzajUni
Kolorniebieski
Opis

 

Buty Shimano SH-ET500 to model zaprojektowany z myślą o zyskujących na popularności rowerach elektrycznych. Jest wygodny, zapewnia dobrą efektywność pedałowania i nadaje się nie tylko do jazdy, ale także do chodzenia.
Dla zapewniania maksymalnie skutecznego przekazywania mocy pedałowania na napęd, we wnętrzu podeszwy umieszczono blaszki, które poprawiają sztywność. Natomiast złożony z dodatkowych pasków poprzecznych system wiązania Mini Power zapewnia stabilizacje pozycji wszystkich najważniejszych w czasie jazdy obszarów.
Największym atutem tego modelu jest niezwykle uniwersalna podeszwa. Kształt bieżnika znany pod nazwą Trakcja 360° znakomicie dopasowuje się różnych typów pedałów oraz rodzajów terenu. Udało się to osiągnąć dzięki blokowej rzeźbie podeszwy, w której poszczególne strefy dostosowują się do odmiennych potrzeb. Wzór na pięcie i palcach zapewnia dobrą przyczepność w trakcie trekkingu, a centralna część dopasowuje się do różnych typów pedałów. Dzięki takiej budowie buty nadają się zarówno do chodu, jak i efektywnej jazdy.
Dodatkowe wzmocnienie na palcach chroni przed kontuzjami w przypadku uderzenia o wystające elementy, np. korzenie, umieszczone w cholewce odblaski poprawiają widoczność rowerzysty na drodze.

Podobne produkty