Wyprzedaż! Buty MTB NORTHWAVE EXTREME PLUS szaro-zielone

Buty rowerowe NORTHWAVE EXTREME PLUS

959,00 zł

-331,00 zł

1 290,00 zł

Odbiór w: Handel-Wieluń-HAS,

Więcej szczegółów

Dostępny

Więcej informacji

 

RodzajUni
Kolorszary
Opis

 

Cechy:
- Podeszwa: Ultralight Sole Carbon
- Górna: Ultralekka mikrofibra
- GÓRNA budownictwa: Biomap bez stitchings
- System zamykania: SLW2
- HEEL: Zintegrowany System Heel
- Wkładka: Ekstremalne Air
- Waga: 235gr
Technologia:
Twoja energia jest cenna, nigdy nie marnuj go. To dlatego nasze buty są zaprojektowane w technologii BioMap. Northwave podeszwy, cholewki i wszystkie ich elementy są zgodne z anatomicznie stóp każdego rowerzysty i mają na celu utrzymanie stopy we właściwej pozycji podczas pedałowania, moc nadawczą bezpośrednio do pedałów bez utraty energii.
Przy maksymalnej sztywności, grubości minimalnej i lekkości naprawdę bezkonkurencyjny, to jedyny wybór dla najlepszych sportowców. Ewolucja systemu Airflow oferuje dodatkową wentylację. Waży zaledwie 60 g.
Najmniejsza odległość między nogi i pedał na rynku. Northwave opracowany i opatentowany, we współpracy z Speedplay, ekskluzywne karty, która zapewnia maksymalne przenoszenie mocy na pedały, dzięki zmniejszonej grubości zaledwie 0,5 mm, a 3mm tradycyjnych adapterów Speedplay.
Wykonane z nylonu z cienkiej blachy aluminiowej (zapisuje 8,5 gr) pozwala na o naturalny anatomii jedynym zachowaniu minimum odległości pomiędzy stopą i pedału w dowolnej pozycji. Nie dodając masę i wagę, ponieważ występuje w systemach bez adaptera.
To Northwave system wentylacji z dużymi otworami, która pozwala stopy oddychać: niższe powietrza kanały wentylacyjne wewnątrz podeszwy, a boczne otwory wentylacyjne gwarantują dopływ świeżego powietrza.
Mikrometryczny układ SLW 2 (Speed ​​Lace Winch) reprezentuje ewolucję systemu zamknięcia. Maksymalna precyzja i modułowość. Innowacyjny krok po zamknięciu etapu oznacza, że ​​można dokręcić i powiększyć zmieścić się w kilka chwil.
Przycisk boczny zapewnia podwójną funkcję: przez naciśnięcie i dysponuje uwalnianie mikrometryczna i podnoszenia go pozwala na kompletną i natychmiastowe otwarcie buta. Lżejsze i cieńsze.
Wybierania został całkowicie przeprojektowany w wielkości i wagi, w wyniku czego nie są znacznie lżejsze i cieńsze. Zewnętrzne pokrycie z miękkiego materiału dotykowego sprawia, że ​​uchwyt bardziej skuteczne.
Ergonomiczny kształt SLW 2 grzechotką następująco anatomię stopy, aby to naprawdę wygodne. SLW 2 grzechotka jest łatwo wymienialne. Kable pochodzą z najlepszych technologii pochodzącej ze świata żeglarstwa.
Nowa konstrukcja unibody cholewki możliwość zintegrowania efektywnego systemu retencji pięty wewnątrz struktury, bez potrzeby zewnętrznych elementów. Samej wydajności, zmniejszenie masy ciała.
Wnętrze górnej w obszarze pięty został wyłożony konkretnego materiału uchwytowej, której włókna zorientowane w jednym sposób ułatwić
Wejście ale równocześnie zapobiega zsuwaniu piętę, zapewniając doskonałe trzymanie stopy.

Podobne produkty