Błotniki rowerowe SIMPLA 28" UBIQUIT SDL 45 czarno-niebieskie kpl.

49,00 zł

Dostępny

Opis

 

Simpla Ubiquit Long 45 mm
Nowoczesna technologia wtrysku dwukomponentowego umożliwia zastosowanie w tylnych płetwach elastycznego tworzywa high impact, odpornego na działania mechaniczne i środowiskowe.
Jednocześnie tworzywo elastyczne jest lżejsze i może być barwione na inny kolor niż właściwy rdzeń błotników.
Wypadkową zastosowania tych dwóch tworzyw jest możliwość zaoferowania produktu o znakomitych właściwościach użytkowych oraz rozwiązań wizualnych dotychczas nie spotykanych w tym segmencie błotników.
Błotniki montuje się do roweru za pomocą 3 elementów.
Pierwszym elementem jest ruchoma obejma, która przesuwa się po całej długości błotnika.
Dzięki temu rozwiązaniu dopasujemy błotnik do każdej ramy, ponieważ nie ogranicza nas pole mocowania tak istotne przy innych rozwiązaniach.
Drugim elementem mocowania są druty boczne, które trzymają błotnik w stałej odległości od opony przez co nie lata on podczas jazdy.
Trzeci element montażu występuje tylko w błotniku tylnym - w wersji LONG jest to fasolka w błotniku, przez którą przykręca się błotnik do dołu ramy.
Dodatkowo zaślepki otworów montażowych drutów bocznych w tylnej części błotnika przeznaczone są na odblaskowe naklejki 3D dla podniesienia bezpieczeństwa rowerzysty na drodze.
W wersji Inox, druty oraz wszystkie elementy montażowe wykonane są ze stali nierdzewnej co zapewnia perfekcyjny wygląd przez długie lata.
UBIQUIT dedykowany jest do rowerów Urban, City, Trekking oraz Cross.
Materiał: Tworzywo sztuczne - PP

Mocowanie: Podkowa amortyzatora lub widelec klasyczny, tylna rama, druty boczne 4 mm
Rozmiar koła: 28'', szerokość 45 mm
Uwagi: Stabilny montaż na drutach bocznych, tylny błotnik chroni całe koło
Waga: 425 g
Stan: Nowy

Podobne produkty