Bidon SPECIALIZED PURIST MFLO SPECIAL

70-AKCES-002-3105

79,00 zł

Dostępny

Więcej informacji

 

Kolorbiały
Opis

 

Czasami musimy spojrzeć wstecz na to, gdzie ta szalona jazda zaczęła się prawie 50 lat temu, w 1974 roku. Ten wyjątkowy projekt, prosto ze skarbca, narodził się w czasach naszych założycieli, a teraz przywróciliśmy go dla dzisiejszych motocyklistów. Chwyć jedną z tych limitowanych butelek Special Eyes i swój własny kawałek historii Specialized.

Butelka Purist MoFlo ma powłokę z amorficznego dwutlenku krzemu, która jest umieszczona na wewnętrznej ściance butelki. Zasadniczo tworzy to wykończenie przypominające szkło, które zapewnia całkowicie naturalne i całkowicie obojętne rozwiązanie problemu, w którym napoje plamią butelkę lub pozostawiają resztki posmaku. Ten napar chroni również świeżą wodę przed smakiem plastiku w bardzo gorące dni, dzięki czemu przypomina picie prosto z lśniącej, czystej szklanki.

Napar Purist chroni butelkę przed zapachem, plamami i pleśnią, aby utrzymać czystą wodę i butelkę.
Duża zakręcana konstrukcja jest szczelna i wystarczająco szeroka, aby zmieścić kostki lodu i nabierać napoju w proszku
Nowa konstrukcja zakrętki MoFlo™ ma szeroki kanał wodny, który zapewnia do 50% większy przepływ niż inne wiodące butelki, a ponadto ma ulepszony uchwyt funkcjonalny.
Wykonane z łatwego do wyciskania materiału LDPE.
Przezroczysty pasek podglądu ułatwia przeglądanie zawartości butelki.
Plastik wolny od BPA jest wykonany w 100% z materiałów FDA dopuszczonych do kontaktu z żywnością i jest drukowany za pomocą nierozpuszczalnikowej bazy (utwardzanej UV), atramentu i materiałów zatwierdzonych przez CPSC


Podobne produkty