Bidon CAMELBAK PODIUM 710 ml czerwony

45,00 zł

Dostępny

Opis

 

Podium Chill to nowa odsłona podstawowego bidonu rowerowego o pojemności 620 ml, należącego do kolekcji Podium Collection. W nowej wersji bidon posiada zmodyfikowany, łatwiejszy do oczyszczenia ustnik oraz nowy, jeszcze bardziej ergonomiczny kształt, by wyjmowanie go z koszyka przychodziło z jeszcze większą lekkością.

Wykonany został ze specjalnego polipropylenu TruTaste z technologią HydroGuard, która wykorzystuje antybakteryjne jony srebra skutecznie eliminujące aż 99,99% pospolitych bakterii i grzybów pokrywających rurkę oraz bukłak. Materiał ten nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji BPA/BPF/BPS oraz nie posiada tendencji do pochłaniania obcych smaków i zapachów, więc picie nie będzie wiązać się z odczuwaniem nieprzyjemnego posmaku pozostałego po poprzednim napoju.

Bidon Podium Chill wyposażono w rozkładający się na drobniejsze elementy ustnik The Jet Valve, by umożliwić jego dokładne wyczyszczenie w każdym zakamarku. Ustnik wykonano z całkowicie bezpiecznego dla zdrowia, medycznego silikonu. Dzięki specjalnej, ergonomicznej blokadzie transport bidonu staje się o wiele bardziej bezpieczny, więc nie trzeba się martwić o niekontrolowany wyciek napoju.
polipropylen TruTaste z antybakteryjną technologią HydroGuard;
brak tendencji do przyjmowania obcych smaków i zapachów;
rozkładany, silikonowy ustnik, który można dokładnie wyczyścić;
ergonomiczny kształt pozwalający na łatwiejsze wyciąganie bidonu;
blokada chroniąca przed niekontrolowanym wyciekiem płynu;
pojemność: 710 ml
wymiary: 7,4 x 7,4 x 23 cm
waga: 89 g
kolor: przezroczysty/czerwony

Podobne produkty