Bidon ZEFAL Trekking 700ml czerwona

70-BBIDO-000-24

35,00 zł

Odbiór w: Wieluń, Tomaszów, Bełchatów, Łódź, Piotrków Trybunalski, Wrocław,

Więcej szczegółów

Dostępny

Opis

 

Komfortowy bidon Zefal Trekking 700 to niezbędny element podczas uprawiania turystyki rowerowej i nie tylko. Szeroka średnica otworu ułatwia wlewanie, a specjalna blokada zaworu skutecznie chroni przed przypadkowym rozlaniem, nawet na najbardziej wymagającej trasie. Wytrzymała obudowa jest odporna na odkształcenia oraz trzyma temperaturę. Wyprodukowany z bezzapachowego materiału.

BPA Free - wykonano z tworzywa niezawierającego szkodliwych związków BPA dzięki czemu jest przyjazna dla naszego zdrowia, a także środowiska. (BPA FREE oznacza, że butelki oznaczone tym symbolem są wolne od Bisphenolu A.
BPA jest syntetyczny estrogenem stosowanym przy produkcji poliwęglanu i plastiku. Badania naukowe pokazały, że BPA może powodować zmiany hormonalne i negatywnie wpływać na zdrowie.)

Dodatkowym atutem jest fakt, że bidon nie przyjmuje i nie przenosi zapachów więc może być stosowana do np. zimnych kolorowych napojów czy soków nie tylko w trakcie turystyki rowerowej. Doskonale sprawdzi się na siłowni, na treningach czy wycieczkach. Bidon nie zmienia smaku napojów, dzięki zastosowaniu materiału najnowszej generacji Tritan.

Właściwości Zefal Trekking 700:
- Materiał: Tritan
- Miękki, silikonowy ustnik z blokadą ustnika Travel-Cap
- Możliwość mycia w zmywarce
- Wysokość: 240 mm
- Średnica: 75 mm
- Waga: 172 g
- Pojemność: 700 ml

Podobne produkty