Katalog

Włączone filtry:
  Kategorie
  Rodzaj
  Przód / tył
  Przeznaczenie

  Producenci

  eRaty - Santander Bank

  Oświetlenie rowerowe

  Nie zależnie od tego, czy na rowerze jeździmy w celach rekreacyjnych czy sportowych, jeśli jest po zmroku, koniecznie trzeba zadbać o odpowiednie lampki rowerowe. Dobra lampa rowerowa to Wasze bezpieczeństwo ale i obowiązek wyposażenia roweru przez ustawę ministra transportu. Rowery miejskie i trekkingowe powinny być już wyposażone światła LED, zasilane z baterii lub dymana umieszczonego w piaście roweru.

  Lampka przednie oraz lampka tylna nie tylko ułatwiają poruszanie się po drodze, ale i zapewniają dobrą widoczność po zmroku. Ale i nasza widoczność na drodze dla innego użytkownika, dlatego podczas sprzedaży jednośladu często proponowany jest zestaw lampek przednie i tylne.

  Jakie lampki rowerowe wybrać?

  Dostępne w sklepie rowerowym światła rowerowe mają różnorodne zastosowanie, od tych najprostszych przeznaczonych do użytku codziennego i zaznaczania swojej pozycji na drodze, po wydajne lampki przystosowane do jazdy w trudnych warunkach, które pozwoli na poruszanie się nawet w największych ciemnościach.

  Rowerzyści mogą wybierać pomiędzy odpowiednie oświetlenie typu diody LED, tym zasilanym na baterie, akumulatora lub też dynamo czy ładowane przez USB. Ładowanie USB są lampki rowerowe przednie i lampki rowerowe tylne, nie ma konieczności wymiany baterii, wystarczy podłączyć ją do dowolnego komputera czy laptopa.

  Co więcej oferta rowerowego oświetlenia jest bardzo bogata: od prostych odblasków, przez światła pulsujące i świecące w trybie ciągłym o barwie białej lub żółtej i czerwonej, czy mocne światło z długim czasem świecenia.

  Wybierając światła do roweru, należy dostosować je do wymagań sprzętowych oraz użytkowych, nie zapominając o tym, aby wybór był jak najbardziej ekonomiczny i funkcjonalny, a także zapewniało maksymalne bezpieczeństwo na drodze. Ważną cechą jest strumień światła, mocne lampy mają swój parametr lumen.

  Zestawy lampek

  Jakość oświetlenia rowerowego to moc strumienia światła, gdzie lampy przednie mają największy zakres wyboru. Lampki do roweru mocowane są na stałem tak jak w rowerach miejskich czy trekkingowych, ale są zestawy które są montowane szybkim zaczepem, pozwala to też na szybki demontaż takiego oświetlenia do roweru.

  Sprawdź naszą ofertę bogatą w mocne lampki do każdego roweru,

  Pokazuje 51 - 100 z 128 elementów