Odzież

Katalog

Włączone filtry:
  Kategorie
  Rodzaj

  Producenci

  eRaty - Santander Bank

  Odzież

  Odzież rowerowa

  Zaczynając swoją przygodę z rowerem, zastępujemy stare części coraz lepszymi. Z każdym dniem treningu wsiąkamy w ten sport i chcemy znacznie więcej, dużo więcej. Więcej jeździć, szybciej, dalej i coraz… wygodniej i zależnie od pogody i pory roku najbardziej komfortowo jak się tylko da.

  Dopinamy SPD-y z butami, dopasowujemy rękawiczki i przechodzimy do odzieży wierzchniej, czyli koszulek rowerowych, spodenek rowerowych, ocieplaczy i dodatków które poprawia nam radość z używania jednośladów.

  Zaczynamy od podstawowych spodenek z gatunku „obcisłych” i prężnie wciskając się w laycrowe ciuchy zaczynamy zdobywać coraz więcej kilometrów.

  No ale wtedy…

  Jakie ciuchy rowerowe wybrać?

   Pytanie jest proste w odpowiedzi – najlepsze.

  Co to oznacza w praktyce.

  Odzież rowerową zawsze należy przymierzyć, to jako punkt 1. Zdarza się, że na ślepo trafimy, jednak to zaraz po skórze warstwa, która będzie nam najbliższa i ma być najmilsza i najlepiej dopasowana i warto poświęcić jej więcej uwagi.

  Ogólnie można rozważać, jednak warto wziąć po uwagę wiele czynników. Pora roku, nasz stopień zaawansowania, specyfikacje terenu po którym się główni poruszamy, czy chociażby pogoda za oknem.

  Zatem ważny jest…

  Podział odzieży rowerowej

  Tutaj sprawa jest prosta:

  1. Koszulki rowerowe z długim rękawem: wiosenno-jesienne koszulki/bluzy, zimowe koszulki/bluzy

  2. Koszulki rowerowe z krótkim rękawem

  3. Spodenki rowerowe krótkie

  4. Spodenki rowerowe długiewiosenno-jesienne rajtuzy/spodenki, zimowe rajtuzy/spodenki

  Pokazuje 1 - 50 z 284 elementów