Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Rozmiar koła
  Rodzaj
  Rodzaj ramy
  Przeznaczenie
  Ilość biegów

  Producenci

  eRaty - Santander Bank

  Rower dziecięcy 12"

  Pierwszy rower

  To często pierwszy ważny etap wyboru jednośladu, podczas którego dobieramy ten najbardziej odpowiadający użytkownikowi, który jest jednym z najbardziej wymagających. To etap, na którym rozgrywa się podjęcie tej pierwszej decyzji w życiu, która będzie miała wpływ na przyszłość naszego milusińskiego adepta kolarstwa.

  Pamiętasz swój pierwszy rower?

  Radość, poczucie wolności i przygody kiedy wyruszałeś na wycieczkę? Ten dreszcz podniecenia, kiedy mogłeś poruszać się szybciej niż nogi niosą? Rower to dla dziecka nowe doświadczenie i jeszcze większa frajda. 

  Rowery dziecięce tworzone są z myślą zarówno o tych młodszych, jak i o starszych dzieciach. Są dostosowane do ich możliwości  i anatomii, przez co gwarantują najmłodszym miłośnikom dwóch kółek bezpieczną i komfortową jazdę. 

  Rowery dziecięce to nie tylko te pokryte atrakcyjnymi grafikami czy przedstawiające bajkowych bohaterów, ale i takie, które swoim wglądem i designem nawiązują do stylowych rowerów dla dorosłych

  Dostępne są w wersjach zarówno dla dziewczynek jak i chłopców

  Bogata oferta rowerów dziecięcych obejmuje różne typy jednośladów i pozwala dobrać sprzęt odpowiedni do wieku i umiejętności dziecka, tak aby mogło ono czerpać beztroską radość z jazdy.

  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów