Katalog

Włączone filtry:
  Przeznaczenie

  Producenci

  eRaty - Santander Bank

  Kierownica BMX

  kierownica bmx

  Kierownica BMX to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów roweru BMX jest ona mocowana do mostka kierownicy. Średnica montaży do mostka kierownicy BMX to 22,2 mm, a cena w sklepie tej części zależy od jej wymiaru.

  Kierownica do BMX wyróżnia ją specyficzny kształt - są one wyższe niż te w klasycznych rowerach. Podyktowane jest to niską budową samego roweru, a odpowiednio wysoka kierownica (wysokość między 8” a 10”) zapewnia rowerzyście zdrową i wygodną pozycję. Kierownica jak i cały rower BMX jest narażony na zdecydowanie większe obciążenia i naprężenia w porównaniu do klasycznego roweru górskich czy szosowych, więc została ona wzmocniona górną poprzeczką, która pozwala na odpowiednie rozłożenie przeciążeń i zapobiega uginaniu się kierownicy w czasie nawet najcięższych lądowań. Większą wytrzymałość zapewniają też odpowiednio dobrane materiały, z których wykonana jest kierownica do roweru BMX bikes – najczęściej spotykamy się, z wysokojakościowym aluminium lub stalą chromowo-molibdenowej (Cr-Mo), a aby kierownica BMX nie ważyła przesadnie dużo, jest ona cieniowana w 13 miejscach. Dzięki tej technologii, przy wysokiej jakości i wytrzymałości kierownica ma stosunkowo niską wagę.

  Kierownica do roweru BMX jak dobrać?

  Jak kupować i dobrać rozmiar BMX kierownicy? Przy wyborze należy pamiętać o odpowiednim doborze szerokości i odpowiednio dobrać stopień wzniesienia. Twoja kierownica powinna odpowiednio dobrana pod względem modelu i z materiału z którego jest wykonana np. chrom. Przy kupnie kierownicy w sklepie rowerowym jest bardzo ważny kolor, który będzie pasował do naszego roweru BMX. Sprawdź nasze ogłoszenia i kup odpowiednią kierownice dla siebie. I nie zapomnij zobaczyć naszych najnowszych ofert na wsporniki kierownicy BMX.

  Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów