Katalog

Włączone filtry:
  Kategorie
  Rozmiar kasku
  Rodzaj
  Rodzaj ramy
  Ilość biegów

  Producenci

  eRaty - Santander Bank

  Rowery dziecięce i młodzieżowe

  Rowery dziecięce tworzone są z myślą zarówno o tych młodszych, jak i o starszych dzieciach, gama rowerów dla dzieciaków to rozmiar koła. Modele dla malucha zaczynają się od rowery na kole 12 cali, następnie 16 cali i kolejno 20 i 24 to już bardziej rower młodzieżowy.

  Są dostosowane do ich możliwości i anatomii, przez co gwarantują najmłodszym miłośnikom dwóch kółek bezpieczną i komfortową jazdę na rowerze. Rowerki dla dzieci które uczy się utrzymywania równowagi, montowana są kółka podporowe.

  Rower dla dziecka

  Rowery dziecięce to nie tylko te pokryte atrakcyjnymi grafikami czy przedstawiające bajkowych bohaterów, ale i takie, które swoim wyglądem i designem nawiązują do stylowych rowerów dla dorosłych z 26, 27.5 czy 29 calowymi kołami.

  Rower odpowiedni dla naszej pociechy to wspierają kondycję, dbają o koordynację ruchową i dostarczają maksimum zabawy!

  Rower biegowy dla najmłodszych

  Rowery biegowe przeznaczone są dla maluchów i służą głownie do pierwszych kroków nauki jazdy na rowerze. Uczą utrzymywania równowagi i koordynacji. To pierwsze rowery, które otwierają drzwi do świata przyjemności jazdy na rowerze. Dzięki odpychaniu się nogami, rower nabiera prędkości, samo hamowanie wygląda podobnie.

  Odpowiednia wersje roweru dziecięcego

  Dostępne są w wersjach rowerek dziecięcy zarówno dla dziewczynek jak i chłopców z kołami 12,16 i 20 calowych i rowerki biegowe. Rower górski dla chłopca z małą ilością biegów i geometrią ramy pod zakres wzrostu rowerzysty, to bezpieczeństwo i komfort. Rowery dla dziewczynek skonstruowane są podobnie ale w ich specyfikacji znajdziemy koszyk dla lalek czy inne akcesoria dla małej księżniczki. Rowery dla dzieci zostały tak skonstruowane aby rower rósł razem z naszym dzieckiem.

  Bogata oferta rowerów dziecięcych obejmuje różne typy jednośladów i pozwala dobrać sprzęt odpowiedni do wieku i umiejętności dziecka, tak aby mogło ono czerpać beztroską radość z jazdy. Sklep oferuje duży wybór, różnych marek i różnych modeli. Przed zakupem w sklepie internetowy należy dokładnie sprawdzić czego oczekuje nasza pociecha, aby nie zrazić najmłodszych do jazdy na swoim nowym rowerze.

  Pamiętasz swoją pierwszą rower dziecięcy?

  Radość, poczucie wolności i przygody kiedy wyruszałeś na wycieczkę i spędzałeś czas na świeżym powietrzu z rodzicami czy przyjaciółmi

  Ten dreszcz podniecenia, kiedy mogłeś poruszać się szybciej niż nogi niosą?

  Rower to dla dziecka nowe doświadczenie i jeszcze większa frajda.

  Pokazuje 1 - 50 z 140 elementów