Części do roweru

Katalog

Włączone filtry:
  Kategorie
  Rozmiar koła
  Rodzaj
  Rodzaj ramy
  Przód / tył

  Producenci

  eRaty - Santander Bank

  Części do roweru

  Części do roweru -  Zmieniaj i rozwijaj pasję

  Znudził Ci się rower lub potrzebujesz już czegoś więcej, może warto coś w nim zmienić? Lepszy osprzęt, nowy łańcuch i kaseta, a może lepsze koło czy opona. Sam zdecyduj jak bardzo chcesz modyfikować i zmieniać, a my dobierzemy tak aby działało zgodnie ze sztuką. Uchwyt na telefon, a może nowy mostek i kierownice czy siodełko "bo stare jakoś nie bardzo".

  Co możesz zmienić?

  Za mało biegów w Twoim rowerze? Możesz to zmienić wymieniają kasetę z 9-biegów na 10-biegów, ale do tego, są potrzebne nowe manetki do zmiany biegówłańcuch o odpowiedniej szerokości i mało tego Twoja przerzutka tylna też musi być odpowiednio dobrana. W kategorii mechanizmy korbowe znajdziemy blaty jedno- dwu- lub trzy rzędowe, do większej ilości niż jeden blat dobieramy przerzutkę przód o odpowiednich parametrach.

  Koła rowerowe i wszystko z tym związanie

  Znajdziemy koła rowerowe przednie, tylne i oczywiście komplety kół z wyższej pułki. Jeśli chcesz sam skonstruować koło rowerowe, możesz to zrobić wybierają odpowiednią piastę rowerową i obręcz, które łączone są ze sobą za pomocą szprych i nypli rowerowych.

  Hamulce w rowerze to bezpieczeństwo

  Zmiana na lepsze i bardziej skuteczne hamulce rowerowe to wymiana tzw. V-Break na hamulce tarczowe. I tu mamy do wyboru tarczówki mechaniczne lub tarczówki olejowe ważny jest dobór wielkości tarczy hamulcowych od 140mm nawet do 203mm, czym większa tarcza i odpowiednio dobrany klocek tym lepsza siła hamowania. Zaleca się też odpowiedni dobór dźwigni hamulca.

  Ogumienia w rowerze jest bardzo ważne

  Dobra i dobrze dobrana opona rowerowa odgrywa ważną role podczas jazdy rowerem, zwiększa naszą przyczepność i co za tym idzie bezpieczeństwo podczas wycieczek rowerowych. Opony dzielimy głownie na na cztery podstawowe rodzaje: miejska, MTB, trekkingowa i szosowa. Wśród nich znajdziemy opony do rowerów BMX, E-Bike, Gravel, Enduro czy pod system bezdętkowy. Przy wymianie opony, należy dobrać nową dętkę rowerową a odpowiednim rozmiarze i zaworkiem do pompowania.

  Pamiętaj, ile części tyle pomysłów na zmiany.

  Sklep rowerowy online bikemia.com zaprasza do zakupów części rowerowych.

  Pokazuje 1 - 50 z 254 elementów