E-Bike

Katalog

Włączone filtry:
  Stan:
  Rozmiar ramy
  Amortyzator
  Umiejscowienie baterii
  Ilość biegów

  Producenci

  E-Bike

                                                                                                                                                                                                              Rowery elektryczne

  Właściwie rowery o wspomaganiu elektrycznym i zgodnie z prawem a dokładniej artykułem 2. punkt 47 KRD, " Rower może być wyposażony w uruchamiany naciskiem na pedały pomocniczy napęd elektryczny zasilany prądem o napięciu nie wyższym niż 48V o znamionowej mocy ciągłej nie większej niż 250W, którego moc wyjściowa zmniejsza się stopniowo i spada do zera po przekroczeniu prędkości 25km/h."

  Póki co,rower elektryczny to najszybciej zdobywająca popularność grupa rowerów dostępnych na rynkach. Postrzegana kiedyś jako "rowery dla leniwych", mniej więcej w XIX w, dziś grupa w której dostrzega sie ogromne możliwości użytkowe. Często wybierane przez osoby, które musiały zrezygnować z kręcenia, a dziś zdobywające konkretne kilometry dróg i cieszące się z powrotu do jazdy na rowerze. Inni widzą zwielokrotnienie możliwości terenowych, wybierając coraz trudniejsze ścieżki rowerowe, o których do tej pory nawet nie myśleli, dodatkowo wydłużając przyjemność z jazdy o kilka kółek czy pętli.

  A Ty gdzie chciałbyś lub chciałabyś nim pojechać?

  W sumie, nie ograniczaj się, tylko wsiadaj i poprostu jedź. Większość rowerów elektrycznych pozwala na kilkugodzinną radość z jazdy, zależnie od stylu, wspomagania i warunków. Niektóre oferują dystans sięgający 80 km inne na 5 godzin jazdy w terenie. Jedno jest pewne, każdy daje ogromną satysfakcję i radość z jazdy na poziomie nadzwyczajnym.

  Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów