Koła rowerowe i obręcze rowerowe

Katalog

Włączone filtry:
  Kategorie
  Przód / tył
  Ilość biegów

  Producenci

  eRaty - Santander Bank

  Koła rowerowe i obręcze rowerowe

  Zasada Bikes jako producent rowerów może pochwalić się własną linią montażową kół rowerowych do rowerów MTB w rozmiarach najbardziej popularnych. Linia montażowa produkuje koła górskie w rozmiarach 26, 27,5, 29 cali. Jak i duże koło do rowerów trekkingowych i miejskich z obręczą 28 lub 26 cali.

  Zatem jeśli szukasz odpowiednich kółek do roweru u nas masz szeroki wybór i zakupu bezpośrednio od producenta.

  Do produkcji wykorzystujemy komponenty renomowanych producentów piasty Shimano przednia lub tylna, Obręcze rowerowe wykonane z aluminium na którą zakładana jest opona czy przykręcane szprychy za pomocą nypli o różnych długościach w zależności od rozmiaru koła, zapewniającą sztywność całej konstrukcji.

  Koła szosowe i komplety kół

  Każdy jednoślad posiada co najmniej dwa kołka, szosowe sprzedawane są bardzo często w kompletach 28 cali. Sklep rowerowy coraz częściej oferuje z obręczami z włókna węglowego ale nie tylko. Opona szosowe są wąski i z bardzo łagodnym bieżnikiem w kółkach szosowych. Zaletą dużych kółek są niepodważalne i logiczne. Dzięki większej średnicę, kąt natarcia na przeszkodę jest znacznie mniejszy, niż w MTB. Duże kółko znacznie lepiej wygładza pofałdowanie terenu i lepiej tłumi nierówności niż małym koło 26

  Wybór kół MTB

  Koła MTB to jeden z najważniejszy element rowerów górskich. Wykonanie ich wpływa na utrzymanie przyczepności i rozwijanie dużych prędkości. Materiałów z jakiego są produkowane dzieli je na dwie grupy kołka aluminiowe i kołka karbonowe. Z tych surowców może być wykonana obręcz i szprycha. Chociaż najbardziej popularnym materiałem z którego wytwarza się szprych to stal nierdzewna.
  Piasta którą tworzy korpus wykonany najczęściej z aluminium, bębenek i oś wykowany ze stali lub aluminium i pozostałe elementy ( łożyska, stożki ) wykonane ze stali.

  Co oferuje nasz sklep rowerowy?

  W naszej ofercie znaleźć można najwyższą jakość koła rowerowego w wielu konfiguracjach i rozmiarach a w razie potrzeby złożymy zapleciemy koło wedle indywidualnych preferencji. Państwa koło możemy bezpiecznie spakować i wysłać kurierem bezpośrednio pod wskazany adres. Zachęcamy do kontakty jeśli nie znajdziesz koła odpowiedniego dla siebie nasz zespól doradzi i pomoże w Twojej sprawie. Sprawdź nasze koła rowerowe 26 i kup. Zapraszamy
  Pokazuje 1 - 50 z 55 elementów