Kategorie

Producenci

eRaty - Santander Bank

Lista produktów producenta: Buchel

Büchel to producent sakw i koszy rowerowych, bagażników, lampek LED, siodełek, obręczy oraz błotników. Bracia Hugo i Karl Büchel założyli wspólną firmę w 1920 roku, w mieście Zella-Mehlis, w Turyngii.

Bracia Hugo i Karl Büchel założyli wspólną firmę w 1920 roku, w mieście Zella-Mehlis, w Turyngii. Początkowo produkowali kamertony i skrzynki narzędziowe, a dopiero później przerzucili się na części rowerowe, głównie pedały i piasty.Firma stawia na stały rozwój, co znajduje odzwierciedlenie w szerokim asortymencie. W jego skład wchodzą części rowerowe, takie jak siodełka czy obręcze oraz akcesoria, od lampek, przez bagażniki, po kosze i sakwy. Należy do niej także firma Wittkop-Sattel GmbH, produkująca siodełka rowerowe od 1898 roku. Büchel jest największym producentem części rowerowych w Niemczech. Na swoim koncie Büchel ma innowacyjne rozwiązania takie jak SEKUCLIPS® – nowatorskie odblaski na szprychy, technologię STOPTECH – lampki tylne wykrywają zmniejszanie prędkości, zaczynają migać ostrzegając przed hamowaniem innych uczestników ruchu oraz lampkę tylną “EDGE” – pierwsze bezprzewodowe światło hamowania zgodne z europejską dyrektywą ECE.


 


Dążąc za nowoczesnością firma nie zapomina jednak o swoich tradycjach i stara się zachować równowagę pomiędzy tradycją, innowacją i dynamicznym rozwojem. Dzięki temu jej produkty cechuje przysłowiowa niemiecka solidność i jakość.


 


W 2020 roku firma posiadała fabryki nie tylko w Zella-Mehlis i czterech innych lokalizacjach w Niemczech, ale także dwie 2 Chinach i jedną w Indiach. Obecnie produkcja koncentruje się na oświetleniu rowerowym LED, szprychach i nyplach, błotnikach i bagażnikach. Do Büchel należą również 4 inne marki: VUELTA i EXAL (obręcze i koła), WITTKOP (siodełka rowerowe) i SEKURA (zabezpieczenia).

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów